Lietuvoje užsakymus iki 299 eur pristatysime už simbolinį mokestį priklausomai nuo svorio, užsakymus nuo 300 EUR pristatysime visiškai Nemokamai, Kuršių Nerija neįeina (paslaugos užsakymas papildomai kainos 35 Eur). Jeigu reikalingas pristatymas į užsienį – susisiekite ir mes paskaičiuosime.

Prekės pristatymo terminą galite matyti prekės puslapyje.

Jeigu prekė yra sandėlyje, pristatymo trukmė 1-2 d.d. (dėl šventinių dienų laikas gali keistis).

Apie prekių pristatymą informuojame SMS žinute ir/arba el. paštu.

Lietuvos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis nuo 7.00 iki 22.00 val. Galimas pristatymas šeštadienį už papildomą mokestį.

Prekių pristatymas ir iškrovimas vykdomas toje vietoje, kur kurjeris gali privažiuoti arčiausiai nurodyto adreso nepažeidžiant KET.

Atkreipiame dėmesį, kad jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio.
Jei pageidaujate, kad tuo pasirūpintų kurjeriai arba, kad siunta būtų įnešta į namus, siūlome už papildomą mokestį apie tai iš ankto informavus.

Prekės pristatymo paslaugos kaina gali keistis, jeigu iškyla būtinybė kurjeriui Jūsų laukti ilgiau nei 15 min po atvykimo.

Klientas prisiima atsakomybę: už praėjimus, jeigu baldas netilpo, jo neįmanoma užnešti. Jeigu užnešimo metų dėl siauro praėjimo buvo pažeista baldo pakuotė arba netyčia, to nenorint, atsitiktinai bus padaryta žalą Jūsų turtui. Už iškilusias problemas užnešimo metų atsako klientas.

Minkštiems baldams durų angos plotis turi būti nuo 80 cm, kitaip užnešimas bus neįmanomas. Už suteiktas paslaugas klientas privalo susimokėti.

Krepšelis
Prisijungti
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.