2.1. Po prekės transportavimo ir (ar) sandėliavimo ant apmušalo paviršiaus (priklausomai nuo apmušalo tipo, ypač ant apmušalų, turinčių plauką) gali atsirasti prispaudimo žymių (panašių į dėmeles), kurios naudojant prekę išnyks.
2.2. Ilgai sandėliuojama, neišpakuota prekė gali prarasti savo prekinę išvaizdą, atsirasti porolono susmigimų, apmušalo raukšlių ir kitų pažeidimų.
2.3. Prekės transportavimo ir (ar) sandėliavimo metu atsiradusios apmušalo raukšlės ar klostės atsistatys kelių dienų bėgyje tinkamai sustačius prekę kambario temperatūroje. Kai kurias prekės dalis gali tekti atstatyti rankomis (pvz., ištempti apmušalą, iškamšyti sėdimų dalių, atlošų ar pagalvių kraštus ir kt.).
2.4. Tokių pačių prekių, tačiau pirktų skirtingu metu, išvaizda, konstrukcija, medžiagiškumas, atspalviai, tekstūra, raštai ir kt. gali skirtis.
2.5. Tuo atveju, jeigu Pirkėjas prekes užsako skirtingu metu (t.y. ne tą pačią dieną), Pardavėjas prekes gali gaminti ar užsakyti skirtingu metu (t.y. skirtingomis partijomis), dėl ko prekės (kaip skirtingų gamybos ar užsakymo partijų gaminiai) gali skirtis apmušalo, medienos, plokščių, faneros ir kt. atspalviais, tekstūra, raštais.
2.6. Tam tikros prekių dalys (pvz., atraminė dalis už pagalvių, atraminė dalis už lovos atlošo, lovų galvūgalio užnugaris, sėdimųjų dalių šonai, ištiesiamas čiužinys) yra aptraukiami iš pagalbinio apmušalo, kurio spalva, raštai, tekstūra gali skirtis nuo prekės pagrindinio apmušalo spalvos, raštų, tekstūros.
2.7. Išvaizdos ir (ar) kiti prekės kosmetiniai defektai, atsiradę dėl natūralaus nusidėvėjimo. Skirtingos medžiagos bei naudojimo sąlygos gali sąlygoti skirtingus nusidėvėjimo reiškinius: (1) atsiradusios apmušalo raukšlės, kurios išlyginamos rankos perbraukimu. Apmušalo laisvumas ant minkšto baldo yra leistinas, nes atsiranda dėl natūralaus tempimosi bei minkštų dalių nusidėvėjimo; (2) apmušalo išblukimas yra leistinas, jei prekė buvo laikoma tiesioginiuose saulės spinduliuose; (3) apmušalo savybės, spalva, išvaizda naudojimo metu gali pasikeisti dėl natūralaus aplinkos poveikio; (4) galimas apmušalo (tiek iš natūralių, tiek iš sintetinių medžiagų) pumpuravimasis. Apmušalas gali apsivelti ir nuo naudojamų drabužių, pledo, pagalvėlių, patalynės ir kt. Kuo apmušalas turi daugiau natūralių medžiagų, tuo didesnė tikimybė, kad apmušalas gali pumpuruotis. Atsiradus pūkams, patariame naudoti pūkų surinkėją.
2.8. Prekių trūkumai ar brokas dėl gamintojo kaltės nėra laikomi šie atvejai:
2.8.1. Prekių plokščių ar medinių dalių deformacijos, atsiradusios dėl netinkamų laikymo sąlygų, tokių kaip prekės laikymas ant šildomų grindų, netinkamos drėgmės arba staigių temperatūros pokyčių patalpose;
2.8.2. Prekių dalių pažeidimai, atsiradę dėl per stipraus suveržimo prekių surinkimo metu;
2.8.3. Prekių kokybės pablogėjimas, atsiradęs dėl jų daugkartinio surinkimo, išardymo ar transportavimo.
2.9. Ant tamsių apmušalų labiau matomos dulkės, žmonių ir gyvūnų plaukai, kiti nešvarumai.
2.10. Siurbiant prekę siurbliu (ypač galingu) per prekės apmušalą gali prasiskverbti vidinės medžiagos (pvz., sinteponas), todėl patartina prekę nuo dulkių, plaukų ir kitų panašių nešvarumų valyti minkštu šepečiu arba šiek tiek suvilginta švaria šluoste.
2.11. Prekės nuotraukos interneto svetainėje yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalios prekės spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos ir bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje.
2.12. +/- 5 cm pagamintų prekių matmenų nukrypimai, lyginant su pavyzdžio interneto svetainėje duomenimis.
2.13. +/- 2 cm aukščių skirtumai tarp atraminių ir vartomų pagalvių, tarp sėdimų dalių arba tarp atlošų.
2.14. +/- 1 cm atskirų prekės dalių siūlių nesutapimai (pvz., tarp sėdimos dalies ir atlošo dalies siūlių).
2.15. Natūrali oda gali turėti paviršiaus faktūros nelygumus ir storio skirtumus. Natūralių žymių būvimas, tokių kaip randai, grūdingos struktūros skirtumai, raukšlės, spalvų skirtumų niuansai yra tikros odos įrodymas, kuris atspindi unikalų gyvūno gyvenimą.
2.16.Prekių, pagamintų iš natūralios odos, bendra išvaizda gali skirtis nuo tokių pačių prekių, pagamintų iš kito tipo apmušalo (pvz., gali skirtis pasiuvimo detalių skaičius, gali būti didesnis siūlių kiekis ir kt.).
2.17.Siūlių susiuvimo vietoje gali būti nedideli paraukimai, kurių buvimas priklauso nuo apmušalo savybių.
2.18.Kiekviena prekė yra gaminama pagal jai pritaikytą technologiją, todėl, priklausomai nuo pasirinkto apmušalo, galimi nežymūs atspalvių skirtumai tarp atskirų prekės apmušalo detalių ir (ar) prekės dalių.
2.19.Skirtingų prekių modelių apmušalo plauko kryptis gali būti skirtinga, dėl ko gali matytis nedideli apmušalo atspalvių skirtumai.
2.20.Pagalvės, sėdimos ir kitos prekės dalys eksploatacijos metu gali prarasti savo formą, todėl būtina jas periodiškai pamodeliuoti, papurenti rankomis.
2.21.Susidarius tinkamoms aplinkos sąlygoms galimas prekės elektrinimasis, kurio galite išvengti naudojant antistatiką arba drėkinant patalpas.
2.22.Prekės, turinčios miegamuosius mechanizmus (priklausomai nuo prekės modelio), gali turėti miegamųjų dalių aukščių skirtumus.
2.23.Išlanksčius miegamuosius mechanizmus, tarp atskirų prekės dalių atsiranda tarpai, kurių dydis priklauso nuo prekės modelio ir konstrukcijos.
2.24.Prekėms yra montuojamos skirtingų tipų kojos ir (ar) ratukai, kurie gali tikti ne visoms grindų dangoms. Todėl siekiant apsaugoti grindų dangą naudokite paminkštinimus (kojoms – veltinius padukus ar kt., ratukams – ploną kilimą ar kt.).
2.25.Natūralaus medžio tekstūros ir atspalvio nevienodumai.
2.26.Natūralių žymių buvimas, tokių kaip šakos, įvairūs (pvz. durelių) rašto ir atspalvių skirtumai, yra būdingi prekėms, pagamintoms iš natūralių medžiagų (pvz., iš natūralios medienos, natūralaus medienos lūkšto).
2.27.Prekės, kurių medinės apdailos (stalviršiai, porankiai ir kt.) yra vaškuotos arba aliejuotos, yra mažiau atsparios įvairiems pažeidimams (pvz., skysčiams ir kt.), todėl patartina tokias apdailas periodiškai padengti vašku arba aliejumi.
2.28.Naujai prekei skleidžiant specifinį kvapą, kuris vėdinant patalpas išnyksta.
2.29.Minkšti svetainės tipo baldai yra skirti sėdėjimui ir poilsiui, bet ne nuolatiniam naudojimui, kaip miegamojo baldai: (1) minkštus svetainės tipo baldus naudojant kasdieniam miegojimui gali greičiau atsirasti nusidėvėjimo požymiai, tokie kaip padidėjusios apmušalo raukšlės, suminkštėjęs ar praradęs formą porolonas, atsiradęs mechanizmų girgždėjimas arba klibėjimas; (2) minkštiems svetainės tipo baldams su miegama funkcija, naudojant dažnam miegojimui, būtinai naudokite antčiužinį arba storesnį paklotą – tai padės sumažinti tikimybę atsirasti išvardintiems nusidėvėjimo požymiams.
2.30.Eksploatuojant čiužinį, jo minkštumas gali padidėti iki 15 %.
2.31.Dėl gamybos technologijų bei temperatūros svyravimų čiužinių ir antčiužinių išmatavimai gali skirtis nuo pateiktų interneto svetainėje. Čiužinio pločio ir ilgio leidžiamas nukrypimas yra nuo 0 iki -20 mm, aukščio +/- 20 mm arba 10 %.
2.33.Rekomenduojame bent kartą į savaitę vėdinti patalpas ir čiužinį bei antčiužinį jų neužklojant. 2.34.Venkite tiesioginių saulės spindulių – aukšta temperatūra gali pakenkti čiužiniams ir antčiužiniams, jie gali sutrupėti.
2.35.Pirkėjas prisiima atsakomybę už tinkamą čiužinio paruošimą naudojimui: po transportavimo būtina leisti čiužiniui prisitaikyti prie kambario temperatūros ir atgauti pilną formą. Čiužinys turi būti laikomas horizontalioje padėtyje ant lygaus paviršiaus, kol atgaus savo pradinę formą. Rekomenduojama nenaudoti čiužinio iš karto, o palaukti bent 24-48 valandas. Šis laikotarpis yra būtinas siekiant užtikrinti prekės kokybę ir maksimalų komfortą.
2.36.Po čiužinio ar antčiužinio transportavimo mažesnėje negu +5˚C temperatūroje, neišpakuokite jo iš karto, o leiskite jam prisitaikyti prie kambario temperatūros bent 24 valandom. Dėl temperatūros pokyčių (ypatingai šaltuoju metų laiku) čiužiniai ir antčiužiniai gali susitraukti. Kambario temperatūroje pilnai atsistato maždaug per 5 dienas.